Угода користувача

Загальні положення

Babysitter4U – це онлайн платформа (сервіс) пошуку бебісітерів. Ми створюємо комунікативний майданчик для зустрічі батьків та бебісітерів, піклуємося про зручність та якість їх взаємодії в рамках платформи. Ми не є агенство з підбору персоналу, ми не працевлаштовуємо і не винаймаємо.
До початку використання даного сервісу, будь ласка, уважно ознайомтеся з Угодою користувача. Користування послугами сервісу означає, що ви ознайомлені з умовами Угоди та приймаєте їх в повному обсязі. Якщо ви не бажаєте приймати умови Угоди повністю або частково, не користуйтеся даним сервісом.

Терміни та визначення

«Користувач» – будь-яка фізична (по досягненню 18 років) або юридична особа, яка прийняла умови даної Угоди і користується послугами платформи Babysitter4U.
«Послуга» – будь-яка операція, пов’язана з роботою сервіса та направлена на задоволення особистих потреб Користувача.
«Обліковий запис» – віртуальний електронний кабінет Користувача на платформі, за допомогою якого Користувач може керувати та вносити зміни до особистої реєстраційної форми, подавати заявки, залишати відгуки, повідомлення іншим Користувачам тощо.
«Реєстрація» – процедура, в ході котрої Користувач через реєстраційну форму надає необхідну для користування сервісом інформацію та приймає умови даної Угоди в повному обсязі.
«Персональні дані» – це відомості про фізичну особу, за допомогою яких в разі необхідності можна встановити цю особу.

Відповідальність

Всі домовленості між Користувачами (батьками та бебісітерами) укладаються напряму за двосторонньою згодою. Платформа Babysitter4U не є учасником домовленостей Користувачів, а являє собою комунікативну платформу для взаємодії Користувачів.
Платформа Babysitter4U в особі представників сервісу не несе відповідальності за якість послуг бебісітерів. Всі суперечки, що виникають між Користувачами як наслідок надання та отримання послуг догляду за дітьми, вирішуються сторонами самостійно, без притягнення представників платформи Babysitter4U, в порядку, передбаченому діючим законодавством України.

Розміщення профілів, заявок та відгуків

Користувач має право розмістити профіль, заявку або відгук на платформі Babysitter4U тільки після заповнення реєстраційної форми, вказавши необхідні для реєстрації дані та прийнявши умови даної Угоди. Після цього Користувач отримає лист на вказану ним електронну адресу з підтвердженням реєстрації на платформі.
Особисте фото, яке Користувач завантажує у власний профіль, повинно відповідати дійсності та параметрам, вказаним у реєстраційній формі. Використання стокових та завантажених з мережі Інтернет фотографій забороняється.
Користувач самостійно несе відповідальність за дії з використанням власної електронної адреси та пароля для входу у свій віртуальний кабінет. Користувач зобов’язується користуватися тільки власним кабінетом, і не передавати власну електронну адресу та пароль третім особам.
Користувач, що пропонує свої послуги догляду за дітьми(бебісітер), зобов’язується розміщувати точну, правдиву та повну інформацію щодо своїх послуг та умов співпраці. Пропонуючи послуги догляду за дітьми, Користувач (бебісітер) тим самим підтверджує, що він має право надавати дані послуги у відповідності до вимог чинного законодавства України.
Користувач, що замовляє послуги нагляду за дітьми (батьки), має право залишити відгук про виконану бебісітером роботу та переглядати відгуки інших Користувачів.
Заповнені реєстраційні форми та відгуки проходять модерацію представниками платформи Babysitter4U.

Безпека особистих даних

Технічні розробники платформи Babysitter4U роблять все можливе для максимального захисту особистих даних Користувачів, використовуючи різні механізми забезпечення конфіденційності та безпеки інформації.
Користувач, вказуючи в реєстраційній формі особистий номер мобільного, надає згоду використовувати його представникам платформи Babysitter4Uу разі необхідності, але не для загального доступу. Користувач сам вирішує, кому й коли передавати особистий номер мобільного при користуванні платформою.
Представники платформи Babysitter4U зобов’язуються не передавати особисті номери мобільних телефонів Користувачів третім особам, або використувати їх в цілях, не пов’язаних з наданням послуг платформою.

Обробка персональних даних

При Реєстрації на платформі Babysitter4U Користувач дає право представникам сервісу на обробку персональних даних згідно діючого законодавства України.
Персональні дані Користувача знаходяться у загальному доступі тільки в тому обсязі та кількості, які зазначені правилами користування сервісом та даною Угодою.

Матеріали сервіса

Такі об’єкти, розміщені на платформі Babysitter4U, як елементи дизайну, графічні зображення, фото, відео матеріали, тексти та інше є об’єктами права даного сервісу та його Користувачів. Жоден з цих об’єктів не може бути використаний повністю чи частково без згоди правовласника.

Обмеження відповідальності

Користувач, що користується послугами платформи Babysitter4U, погоджується з тим, що він використовує сервіс на свій страх та ризик, усвідомлює всі ризики, пов’язані з реєстрацією особистого профілю та публікацією відгуків. Засновники та представники платформи Babysitter4U не несуть відповідальності за збитки та втрати, які могли виникнути прямо або опосередковано в результаті користування послугами сервісу.