Хто ми

Ми – батьки. І ми створили Babysitter4U для себе і для тебе, бо нам цього бракувало. Ми любимо бути поруч з дитиною, на власні очі спостерігати всі метаморфози її розвитку, нашої маленької-великої людини. Ми плачемо і сміємося разом щодня. Займаємося буденною рутиною і звершуємо великі відкриття. Ми окрилені від щастя і втомлені водночас. А ще нам не завжди вистачає часу – на мрії, захоплення, навчання, часу на відпочинок, для себе та один одного. І це нормально, бо ми – батьки.

Якщо ви також не ідеальні батьки, ведете активне життя, шукаєте помічників, і також цінуєте все справжнє, якісне, чесне та надійне, ми маємо що запропонувати вам!

Babysitter4U – це онлайн платформа для зустрічі батьків та бебісітерів. Це також школа для бебісітерів.

Бебісіттерами називають молодих людей, що допомагають батькам наглядати за дітьми. Бебісіттери не критикують та не моралізують. Вони граються, досліджують, допомагають, підтримують та розважають дітей. Не прибирають та не готують їжу, однак можуть нагодувати та залишити по собі порядок. Бебісіттери легкі на підйом, однак зовсім не легковажні, навпаки – надійні та відповідальні. Вони завжди тактовні та уважні до прохань батьків. Енергійні, ініціативні і дуже веселі. Кожна дитина мріє про такого друга!

Наша команда

Ганна Пліш

Ганна Пліш

Співзасновниця Babysitter4U

викладач школи бебісітерів, дитячий психолог, мама.

Іван Деркач

Іван Деркач

Співзасновник Babysitter4U

технічне забезпечення проекту, фотограф, батько.

Марія Дячук

Марія Дячук

SMM проекту

культуролог, мистецтвознавець, політичний аналітик, блогер, на разі мама в декреті.

Наталія Кучеровська

Наталія Кучеровська

Викладач школи Babysitter4U

канд.псих.наук, викладач КНЛУ, психолог-консультант, спеціаліст в області психології дитини раннього віку, організатор студії для батьків "Щасливі люди", викладач школи бебісітерів.

Юлія Ларіна

Юлія Ларіна

Викладач школи Babysitter4U

дитячий аналітичний психолог, юнгіанскій пісочний психотерапевт, член Професійної Асоціації Дитячих Аналітичних Психологів, автор проекту "Книга для розмов", ведуча семінарів з дитячої психології та психотерапії для батьків і фахівців.

Юрій Кривонос

Юрій Кривонос

Викладач школи Babysitter4U

лікар-педіатр, лікар-педіатр Дитячої кліничної лікарні №6 м. Києва, Станція екстреної медичної допомоги м. Києва, сертифікований інструктор-викладач Центру спеціальної підготовки 1aid.com.ua

Олег Картавий

Олег Картавий

Викладач школи Babysitter4U

сертифікований інструктор-викладач, у минулому член виїздної бригади Екстренної медичної допомоги, директор Центру спеціальноі підготовки 1aid.com.ua.