FAQ для бебісітерів

Бебісіттери – це молоді люди, що допомагають батькам наглядати за дітьми. Найчастіше їм 18-30 років. Бебісіттери не критикують та не моралізують. Вони граються, досліджують, допомагають, підтримують та розважають дітей. Не прибирають та не готують їжу, однак можуть нагодувати та залишити за собою порядок. Бебісіттери легкі на підйом, однак зовсім не легковажні, а навпаки – надійні та відповідальні. Вони завжди тактовні та уважні до прохань батьків. Енергійні, ініціативні і дуже веселі. Бебісітери – справжні друзі для ваших дітей.

Основна функція бебісітера – комфортне, безпечне та цікаве проведення часу разом з дитиною. Бебебісітер може працювати вдома, супроводжувати дитину в парку, в розважальному центрі, в театрі або музеї, в кафе або ресторані, словом – там, де це необхідно. За побажаннями батьків бебісітер грається з дитиною, супроводжує на гуртки, допомагає з домашнім завданням, займається творчістю, дослідами і, звичайно, важливими дитячими пустощами.

Платформа Babysitter4U представляє собою майданчик для зустрічі батьків та бебісітерів. Платформа піклується про високу якість підготовки бебісітерів, чиї профілі на ній розміщенні; про надійність та зацікавленість батьків, що зареєстровані; про комфортний зв’язок між батьками та бебісітерами; про якісну рекламу та розвиток культури бебісітингу в цілому.

Вартість години своєї роботи бебісітер визначає самостійно. Орієнтовна ціна у Києві складає від 35 грн/година.

Довіра – одне з найважливіших питань, і ми приділяємо цьому особливу увагу. Платформі Babysitter4U можна довіряти тому що:
• усі бебісітери проходять обов’язкове навчання в школі бебісітерів;
• усі бебісітери сертифіковані у наданні першої невідкладної допомоги дітям;
• усі дані бебісітерів та батьків перевіряються на момент реєстрації на платформі;
• до початку співпраці бебісітер та батьки мають змогу влаштувати знайомство-інтерв’ю та поспілкуватися;
• у кожного бебісітера є профіль з власним рейтингом та реальними відгуками батьків;
• організатори платформи самі користуються послугами бебісітерів;
• ми приймаємо активну участь у масових заходах, виставках, фестивалях; про нас пише преса та говорить радіо;
• платформа Babysitter4U дотримується політики відкритості до діалогу, ми не уникаємо ніяких запитань батьків.

Так, звичайно. Перевагою роботи бебісітером є те, що Ви самостійно керуєте графіком своєї зайнятості. Ви можете встигати все!

Усі батьки, які замовляють бебісітерів через платформу Babysitter4U проходять реєстрацію з зазначенням особистих даних (тобто особи батьків є встановленими). До того ж, ми рекомендуємо до початку співпраці з батьками влаштувати зустріч-інтерв’ю, де не тільки батьки будуть придивлятися до бебісітера, але й бебісітер зможе для себе з’ясувати, чи бажає він співпрацювати з сім’єю, яка ним зацікавилася.

У рейтингу відображається кількість виконаних замовлень, кількість проведених з дітьми годин та рівень задоволеності батьків за реальними відгуками.

Детально про конфлікти та шляхи їх уникнення та розв’язання ми поговоримо на базовому курсі підготовки бебісітерів. Кожен бебісітер нашої платформи має право отримати консультацію та підтримку викладачів школи бебісітерів.

Для зворотнього зв’язку користуйтеся, будь-ласка, нашими контактами:
E-mail: babysitter4u@ukr.net
Тел.: 063 587 37 00